Gdzie można kupić produkty Medical Hemp?

Kosmetyki i dermokosmetyki konopne Medical Hemp to produkty uniwersalne – może z nich korzystać każdy, niezależnie od rodzaju skóry. Jeżeli chcesz przekonać się o dobroczynnym działaniu naszych kosmetyków, wypróbuj je na własnej skórze. Gdzie możesz je znaleźć?

Wygodne zakupy w sklepie internetowym

Profesjonalne kosmetyki z konopi indyjskich Cannabis Sativa możesz zakupić w naszym sklepie online. W ofercie mamy żele pod prysznic, balsamy do ciała, szampony do włosów, kremy do pielęgnacji cery i kremy ochronne do rąk z olejem z konopi. Kupując online, otrzymujesz gwarancję najlepszej ceny oraz szybkiej realizacji zamówienia.

Produkty Medical Hemp także w aptekach

Szeroki wybór kosmetyków i dermokosmetyków konopnych znajdziesz również w wybranych aptekach działających na terenie Polski. Jeżeli chcesz sprawdzić, gdzie niedaleko Ciebie działa apteka mająca w ofercie produkty Medical Hemp, wystarczy, że skorzystasz z poniższej mapki. Zaznacz wybrany obszar, a otrzymasz informacje o jej lokalizacji. Kupując oferowane przez nas preparaty w stacjonarnie działającej aptece, nie musisz czekać na przesyłkę – od razu możesz zacząć z nich korzystać.

Czy wiesz że…

Możesz powiększyć lub zmniejszyć mapę klikając na ikonki w prawym – dolnym rogu.

Po kliknięciu na pinezkę pojawia się adres apteki.